درباره ما

شرکت پیشرو اندیشه پرداز سی پل در سال 1395 با همکاری تعدادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در شهرک عملی و تحقیقاتی اصفهان تاسیس شد. این شرکت توانسب ظرف یک سال مجوز دانش بنیان را دریافت نماید.

با توجه به نیاز کشور در حوزه میزبانی و رشد چشمگیر این صنعت در سالیان اخیر که با بالا رفتن تعداد وبسایت ها و کسب و کارهای اینترنتی همزمان شده است نیاز به راه اندازی چنین مجموعه ای برای سرویس دهی بهتر و مناسب تر به استفاده کنندگان این خدمات احساس می شد.

سایت حاضر اولین گام در جهت تلاش برای رسیدن به این هدف راه اندازی شده است و این مجموعه تلاش خود را در راستای افزایش کیفیت خدمات هاست و میزبانی به کار خواهد بست. از شما خواهشمندیم پیشنهادات و انتقادات خود را در جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات از طریق صفحه تماس با ما مطرح نمایید.


واحد پشتیبانی

خدمات میزبانی وب امروزه در سطح جهان پیشرفت های قابل توجهی داشته است و در ایران نیز همزمان با جهان مواردی مانند کیفیت سرویسها، پهنای باند، زمان آپتایم سرورها، سرعت پردازش و ... بهبود فراوانی داشته است. اما یکی از مواردی که متاسفانه به خصوص در ایران مورد توجه قرار نگرفته است مسئله پشتیبانی از مشتریان می باشد. تا جایی که برای بسیاری از افراد مهمترین معیار برای انتخاب سرویس دهنده نحوه پشتیبانی میباشد. هاست تو هاست با درک این مشکل سعی کرده است با سرمایه گذاری مناسب در سیستم پشتیبانی پشتیبانی مناسبی را از مشتریان خود در حوزه هاستینگ به عمل آورد.

ورود به سامانه پشتیبانی